Fotoğraf Genişletme

Hiçbir ücret ödemeden online olarak fotoğraf ölçeklendirme işlemini yapın

Bir resmi buraya sürükleyip bırakın

- veya -

Bir resim seçin

Maksimum yükleme dosyası boyutu: 5 MB

Uzak URL'yi Kullan
Cihazdan yükle

Ayarları Büyüt

Değişiklik yok!

Fotoğraf Genişletme Nedir?

Fotoğraf genişletme, dijital bir görüntüyü daha büyük bir çözünürlüğe çıkarma işlemidir. Bu süreç, görüntünün piksel yapısını geliştirerek, genişletilen fotoğrafın netliğini ve detaylarını korur. Online fotoğraf genişletme aracımız, kullanıcıların yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmelerine olanak tanır, bu da özellikle baskı, reklamcılık veya dijital sanat projelerinde önemlidir.

Online Görüntü Boyutlandırma Aracı

Online görüntü boyutlandırma aracı, kullanıcıların fotoğraflarını ve diğer dijital görüntülerini istedikleri boyutlara hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamalarına imkan tanır. Ayrıca sunduğu daha bir çok özellik ile görüntü işlemlerinizde fazla vakit kaybetmenizin önüne geçer.

Görüntü Büyütme Aracı Nasıl Kullanılır?

Adım 1: "Bir Resim Seçin" alanını kullanarak bilgisayarınızdan veya mobil cihazlardan görselinizi aracımıza yükleyin.

Adım 2: Fotoğraf yükleme işlemi tamamlandıktan sonra kayan çubuğu kullanarak dilediğiniz botutları seçebilirsiniz. Boyutlar en, boy oranı korunarak büyütülmektedir.

Adım 3: Tüm seçimler bittikten sonra "Resmi Büyüt" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Adım 4: Büyütme işlemi tamamlandığında karşınıza görselin son hali gelecektir. "Resmi İndir" butonunu kullanarak büyütülen resmi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fotoğraf Boyutlandırma Aracı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf Genişletirken Kalite Kaybı Olur mu?

Aracımız, mümkün olan en az kalite kaybıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, çok fazla büyütme yapıldığında bazı durumlarda minimal kalite kaybı yaşanabilir. Bu yüzden aracımızı kullanırken yüksek kaliteli fotoğraflar ile işlem yapmak daha iyi sonuçlar verir.

Hangi Formatlardaki Fotoğraflar Genişletilebilir?

Fotoğraf ölçeklendirme aracımız, popüler formatlardaki (jpg, png, bmp vb.) fotoğrafları desteklemektedir.

İşlem Süresi Ne Kadardır?

İşlem süresi, fotoğrafın orijinal boyutuna ve istenen yeni boyuta göre değişiklik gösterir. Genellikle aracımız işlemi bir kaç saniye içerisinde tamamlar.

Bu Araç Ücretli mi?

Online fotoğraf genişletme aracımız tamamen ücretsizdir. Sizde dilediğiniz gibi sınırlama olmadan fotoğraflarınızı büyütün.